22 жовтня відкривається 46-та «Молодість»

  27-10-2016  

З 22 по 30 жовтня за підтримки Держкіно України відбуватиметься46-ий Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість”.  Слоган 46-го фестивалю «Кіно без меж».

Фестиваль пройде у столичних кінотеатрах «Жовтень», «Кінопанорама», «Сінема Сіті», «Планета Кіно», «Україна» та муніципальних кінотеатрах Києва.

Цьогоріч «Молодість» відкриється однією із найгучніших прем’єр Венеційського кінофестивалю –  французькою стрічкою Стефана Брізе «Життя». Фільмом закриття стане остання кіноробота Анджея Вайди «Післяобрази», яким фестиваль висловлює честь і повагу майстрові.

На участь у 46-му КМКФ «Молодість» надійшло понад 2000 заявок фільмів, з яких було відібрано близько 250 із 60-ти країн світу.

У рамках фестивалю: міжнародний та національний конкурси, паралельні конкурси, позаконкурсна програма, освітня програма «Київська майстерня талантів» і професійна секція «Boatmeeting». Спеціальною подією фестивалю є ретроспектива  «Іллєнко’80», присвячена пам’яті великого українського кіномитця Юрія Іллєнка.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Молодість» є яскравою і важливою кіноподією, яка впродовж сорока шести років виховує смаки українського глядача. Фестиваль презентує в Україні якісне європейське кіно, відкриває нові імена, а також слугує майданчиком для розвитку  українського кінематографа. Держкіно завжди підтримує «Молодість» організаційно, фінансово та морально, адже цей масштабний захід у серці країни став тією кіноподією, якої із нетерпінням чекає українська та світова аудиторія».

Церемонії з нагоди відкриття та закриття фестивалю відбудуться в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Фестивальний календар за посиланням: http://46.molodist.kiev.ua/events

Latest news

(Українська) Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів (Українська) Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів

(Українська) Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів

  07-06-2018  

(Українська) У рамках Molodist Talent Workshop під час Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” відбувся майстер-клас: “Особливості участі в програмі Креативна Європа” для кінематографістів України”, який було організовано за підтримки European Cinema Foundation.

(Українська) Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду (Українська) Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду

(Українська) Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду

  07-06-2018  

(Українська) У рамках Molodist Talent Workshop під час Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” відбувся майстер-клас: “Фінансові можливості Українського культурного фонду для кінематографістів”, який було організовано за підтримки European Cinema Foundation.

(Українська) Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop (Українська) Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop

(Українська) Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop

  24-05-2018  

(Українська) Європейська кінофундація у рамках заходів «Майстерні талантів» Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» підготувала майстер-класи Українського культурного фонду і Національного бюро програми «Креативна Європа» в Україні

Contacts