News

(Українська) Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів

  07-06-2018  

(Українська) У рамках Molodist Talent Workshop під час Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” відбувся майстер-клас: “Особливості участі в програмі Креативна Європа” для кінематографістів України”, який було організовано за підтримки European Cinema Foundation.

(Українська) Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду

  07-06-2018  

(Українська) У рамках Molodist Talent Workshop під час Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” відбувся майстер-клас: “Фінансові можливості Українського культурного фонду для кінематографістів”, який було організовано за підтримки European Cinema Foundation.

(Українська) Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop

  24-05-2018  

(Українська) Європейська кінофундація у рамках заходів «Майстерні талантів» Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» підготувала майстер-класи Українського культурного фонду і Національного бюро програми «Креативна Європа» в Україні

(Українська) Повний розклад майстер-класів на Майстерні талантів “Молодості”

  18-05-2018  

(Українська) European Cinema Foundation організувала для вас презентації фінансових можливостей для кінематографістів від новоствореного Українського культурного фонду і Національного бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні. Їх проведуть виконавчий директор Фонду Юлія Федів 28 травня і менеджер з комунікацій Бюро Ксенія Калина 1 червня.

(Українська) Програма подій від FILM.UA Факультет в рамках Molodist Talent Workshop

  17-05-2018  

(Українська) FILM.UA Факультет підготував серію зустрічей з досвідченими кінематографістами спеціально для гостей майстерні Талантів. Ми поговоримо про особливості кіномови, тонкощі роботи другого режисера, нові технології у кінематографі, а також про виведення проекту на міжнародний кіноринок.

(Українська) Майстерність управління дронами: як отримати ідеальний кадр з повітря

  17-05-2018  

(Українська) 2 червня в рамках 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» і Molodist Talent Workshops, вперше в Україні пройде професійний майстер-клас DJI Discover Aerial. Кожен відвідувач майстер-класу отримає ексклюзивні призи і бонуси, а також сертифікати DJI.

Contacts