Програма подій від FILM.UA Факультет в рамках Molodist Talent Workshop

  17-05-2018  

Один з партнерів кінофестивалю “Молодість” FILM.UA Факультет підготував серію зустрічей з досвідченими кінематографістами спеціально для гостей майстерні Талантів. Ми поговоримо про особливості кіномови, тонкощі роботи другого режисера, нові технології у кінематографі, а також про виведення проекту на міжнародний кіноринок. Майстер-класи від професіоналів своєї справи – Олексія Смоляра, Юрія Прилипко, Ярослава Пілунського та Любові Крохмальної!

28 травня (понеділок), 19:00-21:00
“Робота другого режисеру”, Олексій Смоляр

Олексій Смоляр – другий режисер з восьмирічним міжнародним досвідом. Серед його доробків “Дике поле” (реж. Ярослав Лодигін, 2018), “Кома” (реж. Нікіта Аргунов, 2018), “Землетруси” (реж. Сарік Андресян, 2016), безліч рекламних роликів, музичних кліпів та короткометражок. Олексій розповість про те, хто такий другий режисер та його завдання, порівняє досвід роботи на різних територіях (працював в Україні, Америці та Азії), розповість про те як вийти зі складних ситуацій в процесі роботи над картиною, зйомки екшн-епізодів та взаємодію між службами, на що більше схожа робота другого режисера – режисерську чи продюсерську та багато іншого.

29 травня (вівторок), 19:00-21:00
“Технології та креатив”, Юрій Прилипко

Юрій Прилипко – продюсер та директор компаній Postmodern та Digital Cinema Ukraine. Серед останніх робіт Юрія в якості продюсера та продюсера пост-продакшену “Поліна” (реж. Оліас Барко, 2018), “Сторожова застава” (реж. Юрій Ковальов, 2017), “Незламна” (реж. Сергій Мокрицький, 2015) та серіал “Нюхач” (реж. Артем Литвиненко, 2013). Під час свого майстер-класу Юрій розкаже про можливості технологій, зробить огляд маловідомих кейсів та проектів, розкаже про технології, які ще не були представлені в Україні, зв’язок кіно з іграми, використання технологій у освіті, VR для медицини, про те, як всесвітньо відомі університети замовляють сучасні технології і яким чином починається співпраця між креативом та наукою.

30 травня (середа), 19:00-21:00
“Кіномова”, Ярослав Пілунський

Ярослав Пілунський – відомий український кінооператор та керівник проекту “Жовтий автобус” – всеукраїнської освітньої та гуманітарної програми для учнів шкіл та їх родин. Серед робіт Ярослава музичні кліпи для ТНМК, Green Grey, Тіни Кароль, Анастасії Приходько, Христини Соловій, гуртів “ВІА “Гра”, The Hardkiss та інших. Серед інших робіт: стрічки “Брати. Остання сповідь” (реж. Вікторія Трофименко, 2015), “Вій 3D” (реж. Олег Степченко, 2014), “Вавилон-13” (2014), “Інді” (реж. Саша Кірієнко, 2007). Ярослав розповість про те, що таке кіномова, як вона проявляється та пов’язана з нашими повсякденними спостереженнями, виявлення реальності та її інтерпретація у кіно, а також як автору напрацювати свою унікальну кіномову.

1 червня (п’ятниця), 19:00-21:00
“Виведення кінопроекту на міжнародний ринок”, Любов Крохмальна

Любов Крохмальна – керівник напрямку з розвитку міжнародної копродукції компанії Media Resources Management. З 2008 року працювала в якості юриста-міжнародника. У 2016 році долучилася до медіаконсалтингової компанії Media Resources Management і почала успішно подавати та представляти різноманітні кінопроекти на міжнародних форумах і ринках, серед яких Cartoon Movie (Франція), Be Film Festival (Бельгія), Cartoon Connection (Канада), Cartoon Forum (Франція), Сartoon 360 (Іспанія), TAC (PitchThis!) на Ottawa International Animation Festival (Канада), MIFA на Annecy International Animated Film Festival (Франція), Animation Production Day (Німеччина) та MIA Matching Excellence Cinema TV Doc (Італія). Під час свого майстер-класу Любов розповість про те як вивести проект на міжнародний ринок, яким чином влаштоване фінансування кіно в Європі та світі, як розробити стратегію виведення і в яких міжнародних заходах слід брати участь, що потрібно робити, щоб проект помітили продюсери, дистрибутори та сейлз-агенти.

Мова спілкування: українська, російська.

Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», Київ, вул. Богдана Хмельницього, 57-б

Всі події Майстерні Талантів безкоштовні, але кількість місць є обмеженою.

Реєстрація не є єдиною умовою доступу на події Molodist Talent Workshop, але є рекомендованою процедурою: вся додаткова інформація, зміни у розкладі та інші новини поширюються в першу чергу серед зареєстрованих учасників. Заповнити анкету можна за посиланням. На деякі заходи можливий додатковий запит на підтвердження присутності, що буде вислано на електронні адреси, вказані під час реєстраціїї.

Повний розклад всіх подій Майстерні Талантів буде повідомлено на сайті фестивалю та на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

Останні новини

Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів

Фотозвіт з майстер-класу “Креативної Європи” для кінематографістів

  07-06-2018  

У рамках Molodist Talent Workshop під час Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” відбувся майстер-клас: “Особливості участі в програмі Креативна Європа” для кінематографістів України”, який було організовано за підтримки European Cinema Foundation.

Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду

Фотозвіт з найпершого майстер-класу Українського культурного фонду

  07-06-2018  

У рамках Molodist Talent Workshop під час Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” відбувся майстер-клас: “Фінансові можливості Українського культурного фонду для кінематографістів”, який було організовано за підтримки European Cinema Foundation.

Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop

Програма подій від Європейської кінофундації в рамках Molodist Talent Workshop

  24-05-2018  

Європейська кінофундація у рамках заходів «Майстерні талантів» Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» підготувала майстер-класи Українського культурного фонду і Національного бюро програми «Креативна Європа» в Україні

Контакти